Retourtermijn verlengd
Gratis thuisbezorging vanaf €35,-*
Wil jij als eerste weten wanneer dit product op voorraad is? Laat dan nu je e-mailadres achter en ontvang een seintje wanneer het beschikbaar is.
Keukenprinsessen van Nederland opgelet: dit keukenschort mag niet aan jouw garderobe ontbreken. Het is namelijk niet zomaar een schort, het is een super hip model dat afgewerkt is met parels en kant. Het is haast zonde om ermee te gaan koken. Het schort is zwart van kleur. Met witte letters is er de tekst ‘little black dress’ opgestikt. * Met opdruk ‘little black dress’ * Afgewerkt met kant en pareltjes * Wasbaar op 30 graden
Het keukenschort is gemaakt van 80 % polyester en 20 % viscose. Je kunt het schort wassen op 30 graden. Op zoek naar meer keukentextiel? Check het online assortiment online op Xenos.nl.
* Hip keukenschort