Retourtermijn verlengd
Gratis thuisbezorging vanaf €35,-*
Wil jij als eerste weten wanneer dit product op voorraad is? Laat dan nu je e-mailadres achter en ontvang een seintje wanneer het beschikbaar is.
De Metaltex Lugano keukentrolley met 3 etages kan allerlei dingen bevatten: voedsel, dranken, reinigingsproducten.. Je kunt deze keukenorganiser ook in je badkamer gebruiken om je wasmiddelen of zeep en shampoos op te bergen. Je kan de Lugano verder ook in de garage gebruiken om tuinproducten of andere spullen in op te bergen. Een nieuw patent maakt het aansluiten van de verschillende delen zonder werktuig gemakkelijk. Dankzij de wieltjes is dit rek snel verplaatsbaar. De afmetingen zijn 41x26x64 cm. De Metaltex Lugano heeft een harde, kopere Polytherm coating.
5 jaar garantie. Made in Italy.
- Koper/rose goud
- 3 etages
- Gemakkelijk en snel verplaatsbaar dankzij de wieltjes
- Polytherm coating
- 5 jaar garantie
Metaltex ontwikkelt, produceert en distribueert kwaliteitsproducten voor dagelijks gebruik in diverse sectoren van het huishouden : voor koken en tafelen, voor drogen en strijken en van keuken -en badkameraccessoires tot opbergartikelen en shoppers aan toe.
De Metaltex designers zijn continu bezig nieuwe producten te ontwikkelen die aan de laatste behoeftes van de gebruiker voldoen.
Metaltex ; Intelligent housewares.